Telewizja Kablowa Tomków od wielu lat dostarcza tysiącom abonentów dostęp do telewizji najwyższej jakości. W raz z rozwojem technologii liczba kanałów dostępnych w wysokiej rozdzielczości sukcesywnie rośnie, a klienci otrzymują dostęp do coraz większej ilości dodatkowych pakietów, dzięki którym mogą dostosować telewizję pod własne preferencje i potrzeby. Przypominamy również o pojawianiu się częstych promocji, w których często w zależności od zobowiązania można otrzymać połączone pakiety w nowych zdecydowanie niższych cenach. Warto więc przed podjęciem decyzji sprawdzić nasze aktualności na stronie głównej lub skontaktować się z Biurem Obsługi Klienta.

 

Podstawowym pakietem dostępnym w ofercie Telewizji Kablowej Tomków jest tak zwane "Novum". Dzięki niemu otrzymujemy możliwość oglądania starannie wyselekcjonowanych i najbardziej popularnych blisko 100 kanałów telewizyjnych. Wśród nich bez problemu znajdziemy programy historyczne, muzyczne, publicystyczne czy filmowe. Mamy również szeroką ofertę kanałów dla dzieci i młodzieży. W naszej ofercie są również lokalne kanały informacyjne z różnych zakątków w naszym kraju, a także co ważniejsze dostęp do Telewizji Regionalej TVT, w której znajdą Państwo najświeższe informacje z niemal wszystkich miejscowości w naszej okolicy. Jeśli natomiast chcą Państwo więcej od swojej telewizji to zachęcamy do rozszerzenia oferty o kolejne interesujące Pakiety.

 

Pakiet rodzinny rozszerza naszą ofertę programową o te najbardziej popularne kanały, których wcześniej brakowało. Znajdziemy tutaj wiele propozycji zarówno muzycznych, publicystycznych, informacyjnych, filmowych czy rozrywkowych. Ponadto pakiet wprowadza wiele dodatkowych kanałów, które dostępne są w najwyższej możliwej jakości.

 

Kanałów z rodziny Canal+ przedstawiać nie trzeba. Są one idealnym wyborem dla wszystkich tych, którzy uwielbiają różnorodną rozrywkę telewizyjną. Sportowe emocje związane z najważniejszymi rozgrywkami oraz turniejami na świecie, niesamowite seriale własnej (i nie tylko) produkcji oraz filmy, które goszczą w ramówce tuż po wyjściu z kina. W pakiecie Prestiż dostępne są również dwa dodatkowe kanały dedykowane serialom oraz produkcjom dokumentalnym.

* - cena pakietu w przypadku zobowiązania na okres przynajmniej 12 miesięcy 

 

 

Pakiet Select jest przygotowany z myślą o tych mniej wybrednych telewidzach, którzy wolą nieco bardziej skondensowaną ofertę jeśli chodzi o kanały z rodziny Canal+ . Mimo wszystko decydując się na tą ofertę dostaniemy to co w tej rodzinie telewizyjnej jest najlepszego. Jeśli szukasz sportu, filmów oraz rozrywki, mniej natomiast jesteś zainteresowany częścią seriali lub filmów dokumentalnych to ten pakiet jest dla Ciebie zdecydowanie najlepszym wyborem.

* - cena pakietu w przypadku zobowiązania na okres przynajmniej 12 miesięcy 

 

 

Pakiet przygotowany specjalnie dla fanów muzyki. Za niewielkie pieniądze dostają Państwo dostęp do aż sześciu zróżnicowanych kanałów muzycznych. Propozycja kierowana jest zarówno dla fanów muzyki klasycznej czy jazzowej, lecz również miłośnicy naszych rodzimych utworów będą mogli czuć się jak w domu. Oprócz tego dostęp do największych hitów granych non stop, a także do bardzo ciekawej ukraińskiej stacji muzycznej. Z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie. 

 

Pakiet Discovery HD przeznaczony jest dla wszystkich miłośników produkcji dokumentalnych, programów przyrodniczych oraz tych o tematyce społecznej i rozrywkowej. W ofercie tych kanałów znaleźć można wiele propozycji przeznaczonych zarówno dla kobiet jak i mężczyzn. Wszystko oczywiście w najlepszej możliwej jakości.

 

 

Eurosport to bezsprzecznie jeden z najbardziej popularnych i najszybciej rozwijających się kanałów sportowych na naszym kontynencie. Teraz za pomocą specjalnego pakietu dostępny dla naszych abonentów z najwyższej możliwej jakości wraz z drugim kanałem, który skupia się głównie na wielkich rozgrywkach oraz wydarzeniach na żywo. To jednak nie wszystko ponieważ w tej samej kwocie dostajemy dostęp do najważniejszych i najbardziej popularnych kanałów pokazujących sport w naszym rodzimym języku. Jeśli jesteś fanem i chcesz być na bieżąco to bez wątpienia nie możesz przejść obok tego pakietu obojętnie. 

 

 

 

Pakiet Filmbox przeznaczony jest głównie dla tych wszystkich, którzy cenią sobie filmowe emocje. Na kanałach z tej rodziny spotkać można produkcje, które często pojawiają się dużo szybciej niż w jakiejkolwiek telewizji ogólnodostępnej. Wielkim atutem jest podział kanałów ze względu na tematykę, a także fakt, że na większości z nich nie pojawią się reklamy. Dodatkowo przypominamy, że cały pakiet otrzymać można również przy zamówieniu pakietów "Canal+"

UWAGA!!!

W przypadku połączenia razem kilku pakietów możliwe jest skorzystanie ze specjalnej promocji, która znacząco obniży cenę Państwa abonamentu. Przed zakupem warto zapytać o obecne promocje w Biurze Obsługi Klienta Telewizji Kablowej Tomków lub poprzez formularz kontaktowy, który znajduje się na stronie. 

 

 

Zobacz też:

Początek strony