Od kilku lat Telewizja Kablowa Tomków wychodząc na przeciw wszystkim tym, którzy jeszcze znajdują poza zasięgiem światłowodów, a chcieli by posiadać szybki internet, stworzyło specjalną usługę dostępu do bezprzewodowej sieci. "Tomplex" to przede wszystkim stabilność i wysokie transfery zarówno do klienta jak i w drugą stronę za niewielką cenę. Co ważniejsze w przeciwieństwie do mnogiej liczby operatorów my nie ograniczamy liczby danych, które możecie Państwo pobrać dzięki czemu niezależnie od tego ile gigabajtów danych pobierzecie cały czas możecie cieszyć się pełną wykupioną prędkością.

   
   
 

Dodatkowo w ramach dostępnych możliwości jesteśmy w stanie zrealizować niestandardowe zamówienia klienta, w których prędkość internetu będzie odpowiednio dostosowana pod Państwa potrzeby. W takim przypadku ceny oraz długość ewentualnego zobowiązania ustalana jest indywidualnie.

 

  

Nie masz pewności czy znajdujesz się w zasięgu sieci "Tomplex"? Nie jest to żadnym problemem ponieważ od kilku miesięcy Telewizja Kablowa Tomków wychodzi na przeciw swoim klientom i oferuje bezpłatne sprawdzenie dostępności usługi włącznie z określeniem jakich prędkości można spodziewać się w danym miejscu. Aby skorzystać z takiej możliwości wystarczy skontaktować się z Biurem Obsługi Telewizji Kablowej Tomków i wybrać termin, który będzie dla Państwa najdogodniejszy. Następnie należy już tylko poczekać na doświadczonych techników, którzy przyjadą i zmierzą wszelkie potrzebne parametry. Co ważniejsze samo sprawdzenie jest nie tylko bezpłatne, ale również nie wiążę się z żadnymi deklaracjami odnośnie przyszłej umowy.

 

 

Znasz opinię użytkowników dotyczącą bezprzewodowego internetu? Tylko u nas masz gwarancję działania sieci niezależnie od warunków pogodowych. Gdy u innych lekki wiatr powoduje utratę internetu u nas możesz cieszyć się z pełnych prędkości. Jeśli natomiast sieć będzie miała jakiekolwiek problemy techniczne masz pełną gwarancję, że nasi technicy namierzą oraz zlikwidują usterkę tak szybko jak jest to możliwe i całkowicie bezpłatnie.

 

 

Oprócz wysokich prędkości wszyscy abonenci, którzy zdecydują się na dostęp do internetu poprzez naszą sieć otrzymują również:

-Możliwość podłączenia w obrębie jednego lokalu nieograniczonej ilości urządzeń z wykorzystaniem własnego Routera lub do 2 urządzeń po switchu lub access-pointcie

-Adres IP z puli publicznej, który przydzielany jest dynamicznie. Bez żadnych dodatkowych opłat

-Opcjonalnie router bezprzewodowy zintegrowany z modemem. Jest to wygodne i zarazem eleganckie rozwiązanie do podzielenia internetu pomiędzy wszystkie urządzenia, które posiadamy w domu

-Ponadto za dodatkową opłatą nasi technicy poza podłączeniem samej sieci mogą skonfigurować wszystkie ustawienia, dzięki którym Wasza sieć będzie bezpieczna i do gotowa do wykorzystania w całym domu.

Początek strony