Jeśli szukasz idealnego sposobu na to aby dotrzeć ze swoją reklamą do mieszkańców całego regionu to Telewizja Kablowa Tomków jest do tego idealnym miejscem. W naszej ofercie są zarówno reklamy planszowe jak i specjalistyczne reklamy wideo. Jeśli masz jakiś konkretny pomysł jesteśmy właściwą firm, która pozwoli Ci go zrealizować. Jeśli natomiast sam nie wiesz jak Twoja reklama miała by wyglądać to nasz bardzo doświadczony zespół z przyjemnością pomoże Ci wybrać zarówno odpowiednią formę, która przyniesie Ci najwięcej korzyści, jak i stworzy specjalny projekt dzięki, któremu Twoja reklama nabierze odpowiedniego kształtu.

                                                                                       

 

W naszym posiadaniu jest wiele nowoczesnych narzędzi dzięki którym docieramy zarówno do naszych klientów jak i mieszkaców całego regionu. Są to między innymi nowoczesne ekrany ledowe, na których pojawiają się odpowiednio dostosowane informacje oraz reklamy, które są specjalnie dostosowywane do odpowiednich grup. Znajdują się one w takich kluczowych miastach jak:

-Kamienna Góra

-Pieńsk

-Zgorzelec

-Bogatynia

-Lubań

-Jelenia Góra 

-Bolesławiec

Pamiętaj, że wystarczy tylko chwila aby podjąć odpowiednią decyzję i pozwolić żeby również Twój produkt lub usługa trafiła do mieszkańców naszego regionu. 

 

Oprócz tego mamy do Państwa dyspozycji specjalny kanał informacyjny, który od kilku lat jest bardzo chętnie oglądany przez wszystkich abonentów Telewizji Kablowej Tomków. Dzięki niemu codziennie docieramy do przynajmniej kilku tysięcy osób, którzy być może szukają właśnie Twojej usługi lub produktu i tylko od Ciebie zależy czy do nich dotrzesz.

 

                                                                                         

Jeśli natomiast szukają Państwo jeszcze bardziej nowoczesnej metody aby dotrzeć do klientów to polecamy reklamę telewizyjną za pomocą coraz bardziej popularnego kanału Regionalnego TVT, który z każdym kolejnym miesiącem zdobywa coraz większą rzeszę widzów, a także powiększa swój zasięg o kolejne duże miejscowości. Już teraz zasięg naszej telewizji to ponad 150 tysięcy osób. Co możesz zyskać na reklamie telewizyjnej: 

- Dostęp do cennego czasu antenowego 

- Olbrzymi zasięg zarówno na Dolnym Śląsku jak i na Pomorzu 

- Profesjonalny spot, który wykonany zostanie przez doświadczonych grafików, operatorów oraz montażystów

- Realizację Twojego własnego pomysłu lub scenariusza, a także poradę doświadczonego zespołu, który postara się wskazać ewentualne słabe punkty Twojego planu, a także podpowie w jaki sposób można je wyeliminować

- Reklamę nagraną profesjonalnym sprzętem, który na co dzień wykorzystywany jest w produkcji telewizyjnej, a także w filmowej 

- Podłożenie głosu osób rozpoznawalnych, którzy od wielu lat pokazują się 

- Realizację Twojego własnego pomysłu lub scenariusza, a także odpowiednią poradę doświadczonego zespołu, który wskaże Ci słabe punkty Twojego planu i podpowie w jaki sposób je wyeliminować

 


                                                                               

 

 

                                                                                

                                                                                 

Z nami możesz być pewny, że Twoja reklama zostanie zrealizowana, a jej potencjał zostanie wykorzystany w 100% . Szczegóły dotyczące zawarcia umowy oraz cennik znaleźć można w Biurze Obsługi Klienta Telewizji Kablowej Tomków, a także pod jego numerem telefonu lub za pomocą formularza kontaktowego.

 

 

Początek strony