Telewizja Kablowa Tomków od wielu lat dostarcza tysiącom abonentów dostęp do telewizji najwyższej jakości. W raz z rozwojem technologii liczba kanałów dostępnych w wysokiej rozdzielczości sukcesywnie rośnie, a klienci otrzymują dostęp do coraz większej ilości dodatkowych pakietów, dzięki którym mogą dostosować telewizję pod własne preferencje i potrzeby. Przypominamy również o pojawianiu się częstych promocji, w których często w zależności od zobowiązania można otrzymać połączone pakiety w nowych zdecydowanie niższych cenach. Warto więc przed podjęciem decyzji sprawdzić nasze aktualności na stronie głównej lub skontaktować się z Biurem Obsługi Klienta.

 

 

Oprócz głównych pakietów oferujemy również Państwu dostęp do kanałów tematycznych, które podzielone zostały na odpowiednie kategorie. Teraz to Państwo decydują, jak będzie wyglądać Wasza telewizja!

 

UWAGA!!!

W przypadku połączenia razem kilku pakietów możliwe jest skorzystanie ze specjalnej promocji, która znacząco obniży cenę Państwa abonamentu. Przed zakupem warto zapytać o obecne promocje w Biurze Obsługi Klienta Telewizji Kablowej Tomków lub poprzez formularz kontaktowy, który znajduje się na stronie. 

 

 

Zobacz też:

Początek strony