W dzisiejszych czasach płacenie rachunków stało się przykrą codziennością, na którą w każdym miesiącu musimy poświęcić duża ilość wolnego czasu. Wszystko z powodu konieczności chodzenia po różnych instytucjach, gdzie w dodatku często pobierane są od nas wysokie prowizje od każdej opłaty. Z tego też powodu na początku 2016 roku Telewizja Kablowa Tomków postanowiła otworzyć specjalne Biuro Usług Płatniczych, w którym bardzo szybko i komfortowo można zapłacić za wszystkie rachunki, w dodatku nie ponosząc przy tym wysokich dodatkowych kosztów.

 

Uwaga z powodu istniejącego zagrożenia epidemiologicznego Biuro Usług Płatnicznych jak i Biuro Obsługi Klienta jest zamknięte do odwołania.

Wszelkie sprawy załatwiamy telefonicznie pod numerami 756455300, 301, 302 lub mailowo pod adresem: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. w zmienionych godzinach od 08:00 do 16:00

 

     

U nas bez problemów i bardzo szybko zapłacisz za takie rachunki jak:

- Gaz

- Prąd

- Czynsz

- Allegro

- Urząd Skarbowy

- Zakład Ubezpieczeń Społecznych

- Telefon

- Oraz wiele innych

 

To co wyróżnia nasz Biuro Usług Płatniczych oprócz niezawodności oraz szybkości robienia transakcji to fakt, że nasze prowizje za realizację zleceń płatniczych są niezwykle niskie na tle konkurencji. Są również odpowiednio dostosowane do tego za jakie rachunku płacimy.

Opłaty za Zlecenie płatnicze do kwoty 1000 złotych:

 

- Gaz, prąd, raty, czynsz, telefon itp. – 3,50 zł

 

- Podatki (od nieruchomości, celny itp. – 5,00 zł

 

- ZUS, US – 10,00 zł

 

Opłaty za Zlecenie płatnicze powyżej kwoty 1000 złotych:

 

-Gaz, prąd, raty, czynsz, telefon itp. – 0,7% od kwoty

 

-Podatki (od nieruchomości, celny itp. – 0,7% od kwoty

 

-ZUS, US – 1,4 % od kwoty

 

Do tej pory płaciłeś za rachunki za pomocą płatności elektronicznych? Pamiętaj, że większość serwisów umożliwiających takie zlecenia od przynajmniej kilku miesięcy narzuca dodatkowe prowizje, których kwoty systematycznie rosną. Podobnie sytuacja wygląda z tak zwanymi zleceniami stałymi. W ostatnim czasie spora część banków wprowadziła specjalną opłatę, która wynosi kilka złotych albo za samą usługę albo za każdy pojedynczy przelew. W naszym Biurze Usług Płatniczych masz pewność, że nie poniesiesz żadnych ukrytych dodatkowych kosztów.

 

 

Aby zapewnić Państwu jak największy komfort i możliwości nasze Biuro Usług Płatniczych otwarte jest od godziny porannych do późno popołudniowych przez 6 dni w tygodniu. Mieści się natomiast w Zgorzelcu przy ulicy Iwaszkiewicza 14 A (w tym samym miejscu co Biuro Obsługi Klienta Telewizji Kablowej Tomków).

Godziny otwarcia:

poniedziałek 08:00-18:00

wtorek 08:00-18:00

środa 08:00-18:00

czwartek 08:00-18:00

piątek 08:00-18:00

sobota 08:00-16:00

 

W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości zapraszamy również do kontaktu telefonicznego pod numerem 75 64 55 300 - 302 lub poprzez formularz kontaktowy znajdujący się na stronie. 

 

Regulamin usługi

 

Początek strony